Oživte své parky lidmi
mainpic
mainpic
mainpic
menu
Oživte své parky lidmi
Rezervace grillpointu
A JAK JSTE SI GRILOVÁNÍ UŽILI VY ?
4,4(799)

Jak použít Grillpoint

 

Krok 1 - Aktivace

 

A) Pokud je Grillpoint napojen na rezervační systém PublicGrills.com a máte zadanou rezervaci, odešlete aktivační kód ve tvaru „ACTID“ na telefonní číslo +420 777 744 544 kde ID je číslo Vaší rezervace. Tento aktivační kód obdržíte na Váš email ihned po zaplacení rezervace, a později také přes SMS, a to 30 min před začátkem Vaší rezervace.

  • Aktivační kód lze odeslat nejdříve 30 minut před začátkem rezervace.
  • Kvůli možné komunikační prodlevě, která může trvat 1-10 minut, doporučujeme odeslat aktivační kód před začátkem Vaší rezervace.
  • Grillpoint bude automaticky aktivován až v čase rezervace, nikoliv dříve.

 

B) Pokud Grillpoint není napojen na rezervační systém PublicGrills.com, a přesto provozovatel vyžaduje určitý způsob rezervace/aktivace, kontaktujte přímo konkrétního provozovatele Grillpointu.

C) Pokud Grillpoint není potřeba rezervovat a je volně přístupný, krok 1 přeskočte a přejděte na krok 2 - Zapnutí.

 

Krok 2 - Zapnutí

Grillpoint se zapíná stisknutím a přidržením tlačítka.

  • Grillpoint začne ohřívat plotnu (tlačítko svítí červeně), jakmile dosáhne optimální teploty, tlačítko se rozsvítí zeleně
  • Grillpoint automaticky udržuje teplotu nastavenou provozovatelem (obvykle cca 300°C) po dobu 30 minut, poté se ohřívání z bezpečnostních důvodů automaticky vypne (Grillpoint vydá 3x zvukový tón a tlačítko zhasne). Grillpoint však zůstává nadále aktivován. Pro pokračování ohřívacího cyklu je potřeba opět stisknout a přidržet tlačítko.
  • Ohřívání lze také ručně vypnout přidržením tlačítka po dobu 5 sekund (tlačítko poté zhasne). Ruční vypnutí neznamená ukončení rezervace, Grillpoint zůstává aktivován, pro spuštění opětovného ohřívání stačí znovu stisknout a přidržet tlačítko.

 

 

Krok 3 – Vypnutí a deaktivace

1) Pokud přidržíte tlačítko po dobu 5 sekund, ohřívání se vypne, ale Grillpoint zůstává aktivován.

2) Ohřívání se z bezpečnostních důvodů automaticky vypíná po 30 minutách, ale Grillpoint zůstává aktivován.

3) Odesláním deaktivačního kódu se Grillpoint automaticky deaktivuje a nebude již možné ho využít. Rezervace tím skončí a Grillpoint již nelze zapnout ani aktivovat.

  • Po dobu, co je Grillpoint aktivní, zodpovídáte za jeho užívání. Proto pokud skončíte dříve, než máte konec rezervace, odešlete deaktivační kód a Grillpoint deaktivujte. Zamezíte tím neoprávněnému používání (za případný nepořádek či vandalismus v době aktivovaného Grillpointu zodpovídá uživatel, který rezervaci provedl)

 

4) Grillpoint se automaticky deaktivuje po skončení rezervace.

 

Upozornění - Grillpointu Lužánky 1

Jedná se o starší verzi Grillpointu, kde nelze ohřívání ručně vypínat. Ohřívání se vypíná automaticky vždy po 30 minutách. Je tedy potřeba na to pamatovat a přizpůsobit tomu samotné grilování.

 

 

Krok 4 – Úklid

Každý je povinen po sobě uklidit, očistit plotny a uvést Grillpoint před koncem rezervace do původního stavu tak, aby byl čistý a připravený pro další návštěvníky. Buďte prosím ohleduplní vůči ostatním návštěvníkům a mějte úklid hotový včas. V případě porušení tohoto základního pravidla vám nebudou umožněny další rezervace Grillpointů.

 Jednoduché a rychlé použití našich grilů ve třech krocích!

1

Stiskni bezpečnostní tlačítko a vyčkej než se grill rozehřeje

2

Dej pokrm na grill a užívej si dobré jídlo

3

Ukliď po sobě a očisti gril pro další použití

iconSídlo společnosti
Park BBQ s.r.o.
Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9
iconZákaznické centrum
Park BBQ s.r.o.
Rooseveltova 296
436 01 Litvínov
icon+420 777 354 254
+420 608 111 030
iconinfo@parkbbq.cz
iconParkBBQ.cz
Máte tip pro umístění veřejného grilu?
Napište nám, a my se pokusíme o realizaci!